WYNAJEM SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

Umożliwiamy wynajem samochodów ciężarowych na godziny dla firm budowlanych i przewozowych, a także dla osób indywidualnych, potrzebujących takiej usługi. Dzięki atrakcyjnym warunkom, wypożyczenie samochodu ciężarowego to korzyść dla osób, które chcą wykonać szybki transport dużych ilości materiałów lub towarów, bez konieczności podpisywania długotrwałej umowy na usługi transportowe.

Wynajmujemy samochody ciężarowe na dowolny okres wskazany przez klienta: od 1 godziny do kilku dni. Sprawdzając nasz cennik przekonasz się, że taka usługa jest niezwykle korzystna – niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz przedsiębiorstwo i stoisz przed koniecznością wykonania transportu dużej ilości produktów lub materiałów budowlanych.

W skład naszej floty wchodzą samochody ciężarowe, koparki, koparko-ładowarki, a także inne pojazdy przeznaczone do pracy na budowie. Wszystkie maszyny są w idealnym stanie technicznym i wizualnym, a jakiekolwiek naprawy i konserwacje wykonywane są na bieżąco, tak by pojazdy w każdej chwili były gotowe wyruszyć w trasę.